Autoservis MK

Autoservis Ústí nad Labem

Vítejte na webové prezentaci Autoservis MK Ústí nad Labem.

Hledáte provozovnu, která se dokáže kompletně postarat o váš vůz? Pak jste na našich stránkách správně. Autoservis MK je provozuje a zajišťuje následující:

Naše firma, jak je patrné z vyjmenování prováděných profesí výše, se zabývá kompletními opravami osobních automobilů a lehkých nákladních automobilů.

V oblasti autoopravárenství působíme již od roku 1997. Za dobu naší působnosti jsme nasbírali mnohé dovednosti a zkušenosti v oboru a jsme připraveni si poradit téměř s každým problémem, či závadou a tím uspokojit každého zákazníka.

Pneuservis Ústí nad Labem

Hledáte rychlý a spolehlivý pneuservis, kde nebudete čekat půl dne, než vám vymění pneumatiky, či rychle opraví některou ze stávajících pneumatik? Pak přijeďte k nám do autoservisu MK v Ústí nad Labem. Provádíme všechny potřebné práce, které jsou s řádným pneuservisem spojeny, tzn. montáž pneumatik, vyvážení, lepení duší, prodej pneu atd.

Autoelektrikářské práce

Další činnost, kterou vám v oblasti autoopravárenství nabízíme, jsou autoelektrikářské práce. Provádíme opravy startérů a alternátorů. Postaráme se o veškeré opravy elektroinstalace ve vašem voze. Poradíme si též s montážemi autorádia a ostatní techniky a zařízení.

Výměna autoskla

Provádíme výměny autoskel čelního, bočního i zadního skla. Autoservis MK pro vás zajistí montáž, nákup i prodej autoskel a jejich opravy.

Opravy karoserií

Koroze, nabourání, či poškrábání, to vše může narušit karoserii vašeho vozu. Provádíme karosářské a lakýrnické práce.

Od vzniku naší firmy stále rozšiřujeme technické zázemí a služby, které poskytujeme našim zákazníkům.

V našem autoservisu je možnost zapůjčení náhradního vozidla v případě, že oprava vašeho vozu bude trvat delší dobu.

Autoservis a pneuservis Ústí nad Labem

Usilovně pracujeme na nové, moderní a přehledné webové prezentaci.

Děkujeme za pochopení.

Reklama

Tvorba chytrých webů

Výtah z nové vyhlášky:

V období od 1.listopadu do 31.března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, lze užít motorové vozidlo kategorie M nebo N2 k jízdě v provozu na pozemních komunikacích pouze za podmínky použití zimních pneumatik, a to u motorových vozidel s maximální přípustnou hmotností nepřevyšující 3 500 kg na všech kolech. Zimní pneumatiky podle věty prvé musí mít hloubku dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezů nejméně 4 mm.